Номери та ціни

Туркомплекс «Турист» пропонує чудовий відпочинок в одному з наймальовничіших та зелених куточків міста Полтави побіля річки Ворскли. Готель має два корпуси з номерами різної категорії на 400 місць. Проживання в комфортних номерах з усіма зручностями. Поруч з готелем автостоянка під охороною.

На території туркомплексу працює ресторан з двома залами (банкетні зали на 120 місць та 30 місць) та літньою площадкою, де є всі умови для проведення урочистих подій, корпоративів, тематичних вечірок. Чудова нагода організувати весілля саме в нашому комплексі.

Пропонуються комплексні обіди для організованих груп. Обід із страв з «Енеїди» І.П.Котляревського в ресторані Туркомплексу Турист – спеціальна пропозиція для шанувальників етносу.

Конференц - сервіс. Для організації ділових заходів – конференцій, семінарів, круглих столів чудово підійдуть технічно оснащені конференц-зали (зали на 30, 100 місць).

Гостинно запрошує створений у готельному комплексі єдиний на Полтавщині Гатрофольк музей (інтерактивний музей народної гастрономії), де крім екскурсій, проводяться гастрономічні квести для дітей, різноманітні майстер-класи по виготовленню галушок, вареників та виробів декоративного мистецтва: ляльки-мотанки, керамічної пластики, оберегів та інше.

Для дорослих і дітей майстер-клас «Ой галушечки, галушки!!!» : Кожний учасник під керівництвом шеф-кухаря власноруч виготовляє брендові страву Полтавщини - порцію галушок. Учасники запрошуються скуштувати власноруч виліплених галушок з узваром. Учасники заходу беруть участь у вікторині на знання особливостей кухонь різних народів світу. За результатами визначаються переможці, вручаються призи.

Прекрасні умови рекреаційного відпочинку на човниковій станції на березі річки Ворскли відновлять Ваші сили після гамірного міста. Краєвид на річку, що відкривається з вікон готелю та гостинність персоналу залишить у Вас незабутні враження про відпочинок у Полтаві.

Організація екскурсій. Полтавщина - унікальний історико-культурний регіон, де розташовано 44 державних та понад 100 народних музеїв, що розповідають про життя відомих земляків. З полтавською землею пов’язані Г.Сковорода, І.Котляревський, Панас Мирний, М. Гоголь, М.Ярошенко, С.Петлюра, М.Лисенко, Леся Українка, Т.Шевченко, Ю.Кондратюк – всього понад 800 імен музикантів, письменників, художників, вчених. Збереглась сакральна архітектура та унікальні народні промисли. Комплекс має авторські авто та пішохідні тури, уікенди зручні для сімейного відпочинку.

Приїздіть у Полтаву на брендову страву!

Галушки в Полтаві й сало – марно літо не пропало!

Туркомплекс Турист м. Полтава вул. Миру, 12

Бронювання місць +38(0532) 57-27-61, +38(099)260-37-28

Кафе-бар +38(095)065-38-21

Фінська сауна +38(099)260-37-28

Організація екскурсій, майстер-класів +38(095)750-50-88, +38(067)71-68-75.

У вартість номеру включено сніданки:

Одноместный стандарт

Номери та ціни, фото-1

Ціна: 430 грн. Одноместный стандарт улучшенный

В номере есть все для качественного отдыха. Ванная комната оборудована всем необходимым. Он чудесно подходит для приехавших в поисках новых впечатлений или же совершил в Полтаву деловую поездку.

В каждом номере: телефон; телевизор; холодильник (незаполненный); наборы минипарфюмерии в ванной комнате; смена полотенец; смена постельного белья ; уборка номера.

Цена: 530 грн. Двухместный стандарт

В номере есть все для качественного отдыха. Ванная комната оборудована всем необходимым. Он чудесно подходит для приехавших в поисках новых впечатлений или же совершил в Полтаву деловую поездку.

В каждом номере: телефон; телевизор; холодильник (незаполненный); наборы минипарфюмерии в ванной комнате; смена полотенец; смена постельного белья; уборка номера.

Цена: 760 грн. Двухместный стандарт улучшенный

В номере есть все для качественного отдыха. Оборудована всем необходимым ванная комната. Он чудесно подходит для тех, кто приехал в поисках новых впечатлений или же совершил в Полтаву деловую поездку.

В каждом номере: телевизор; минибар-холодильник (незаполненный); смена полотенец; смена постельного белья; уборка номера.

Цена: 860 грн. Двухкомнатный двухместный люкс

Отель, „Турист” имеет 240 мест, которые оборудованы всем необходимым для отдыха и комфорта наших гостей. Приглашаем Вас насладиться уютной атмосферой номеров.

Мы желаем вам хорошего отдыха.

В каждом номере: Санузел; Спальня; Кондиционер; Телефон; Телевизор; Холодильник (незаполненный); Наборы минипарфюмерии в ванной комнате; Смена полотенец; Смена постельного белья; Уборка номера. Цена: 860 грн. Полулюкс

Номери та ціни, фото-2

Вартість:760 грн. Трехкомнатный двухместный люкс

Номери та ціни, фото-3

В каждом номере: Санузел; Спальня; Кондиционер; Телефон; Телевизор; Бар; Рабочий кабинет; Холодильник (незаполненный); Наборы минипарфюмерии в ванной комнате; Смена полотенец; Смена постельного белья; Уборка номера.

Мы желаем вам хорошего отдыха.

Цена: 980 грн. Люкс студия

Номери та ціни, фото-4

В номере есть все для качественного отдыха. Оборудована всем необходимым ванная комната. Он чудесно подходит для тех, кто приехал в поисках новых впечатлений или же совершил в Полтаву деловую поездку.

В каждом номере: телевизор; минибар-холодильник (незаполненный); смена полотенец; смена постельного белья; уборка номера.

Цена: 860 грн.

Економ номери під довгострокове проживання від 3100, на місяць

Контакты:

Тел.: (0532) 57-27-61 Тел.: +3(8099)260-37-28

Как доехать

Размещен в 800 м от трассы Киев-Полтава-Харьков-Донецк, в 400 м от железнодорожного вокзала «Южный», в 8 км от вокзала «Киевский», в 10 км от автовокзала.

.

Ми в мережі