Шановні друзі!

З 21 по 26 серпня на Полтавщині у с. Великі Сорочинці пройде всесвітньо відомий Національний Сорочинський ярмарок! Туркомплекс Турист( вул.. Миру 12) у Полтаві запрошує зупинитись у нас на ночівлю, смачно повечеряти, пропливти на човнах по річці Ворсклі, адже ми маємо власну човникову станцію. Якщо Ви вже зупинялись у нас – цього року ми Вас здивуємо…

В туркомплексі Турист ( вул.Миру, 12) у Полтаві створено Інтерактивний музей народної гастрономії.

Експозицію розміщено в кімнаті 42 кв.м. та розташовано за напрямками: селянський інтер’єр, інтер’єр міщанина та дворянина ХІХ століття, речі побуту та кухонного ужитку.

Під час інтерактивної екскурсії про особливості народної гастрономії експонати можна одягати, з них їсти та на них сидіти. Перевіримо отриману інформації за допомогою вікторини та квеста. За участю екскурсантів проводимо постановку міні-спектаклю в костюмах. Найкмітливішім – подарунки. Враховано індивідуальні вікові особливості екскурсантів.

Що, вже зголодніли - тоді майстер клас з виготовлення галушок та вареників в ресторані туркомплексу «Турист». Дегустація блюд з безсмертної «Енеїди» І.П.Котляревського. …

Інтерактивний музей народної гастрономії запрошує на екскурсії (10 грн дорослий, 5 грн. дитячий + 60 грн за екскурсію на групу 10-22 чоловіка), майстер –класи по виготовленню ляльки –мотанки, галушок, вареників з дегустацією (55 грн. з чоловіка), конференції (до 25 осіб), фото сесії, корпоративи (100 грн за годину). Прокат (оренда) костюмів для вечірки, корпоративу.

Обід із страв з «Енеїди» І.П.Котляревського в ресторані Туркомплексу Турист

КУЛІШ

ЯЙЦЯ ДО ХРОНУ

ГАЛУШКИ З ПЕЧІНКОЮ

ПОТАПЦІ

ОГІРКИ СОЛОНІ

ВАРЕНИКИ З ЯГОДАМИ

КМСІЛЬ (КРОХМАЛЬ)

УЗВАР АБО КОМПОТ

В програмі обіду майстер-клас з виготовлення галушок та вареників, які потім подаються до столу.АЛКОГОЛЬНА КАРТА

Для дорослої групи пропонуються автентичні алкогольні напої (40 градусів за окремим замовленням). Дегустація:

КАЛГАНІВКА

МЕДІВКА

ПЕРВАК НА СЕМИ ЯГОДАХ

ХРІНОВУХА

ДУХМЯНКА

ІМБІРНА