Экскурсіі в Полтаві

Туристический уікенд «День полтавської галушки».

Пятниця-поселення в готелі. Вечеря.

1 день (субота ) Сніданок у готелі. Екскурсія центральною частиною міста, відвідування пам'ятника галушці, садиби І.П.Котляревського. тематическая екскурсія «Гастрономічні витребеньки за часів І.П.Котляревського, смакові пристрасті М.В.Гоголя».

Майстер класса з виготовлення галушок в туркомплексі «Турист». Д о сьогодні тривають дискусії: полтавська галушка з начинкою чи порожня, з підливою? Одні експерти стверджують, що тільки порожнє тісто, бо з начинкою то вже вареник. Інші - що галушка має бути тільки з начинкою, але кулястої форми. Саме ця форма з тіста, зварена в юшці і є галушка. В тур комплексі «Турист» вже кілька місяців поспіль проводять для екскурсійних групп з Полтавщини та сусідніх областей майстер-класи з приготування галушок з начинкою. Відвідування Інтерактивного музею народної гастрономії.

Відвідування інтерактивного музею олії. Музей пива і самогону.

Вечірня розважальна програма у готелі «І я там був, мед-пиво пив»

2 день (неділя)  Сніданок у готелі. Подорож Історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви». Кочубеївська Диканька. Музей українського весілля - театралізоване дійство за участю екскурсантів. Весільне застілля часів Гетьманщини «Ой хто п'є - тому наливайте».

Туристический уікенд «В гостях у М.В.Гоголя».

Пятниця поселення в готелі. Вечеря. Вечірня розважальна програма у готелі «Візьму акордеон ...».

1 день (субота)  Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по м. Полтаві. Гоголівська Диканька, Музей - заповідник М.В.Гоголя с. Гоголеве Шишацького району.

Вечеря в готелі. Відвідування вистави Полтавського академічного музично-драматичного театру ім .. М.В.Гоголя.

2 день (неділя)  Сніданок у готелі Полтавський краєзнавчий музей ім . Василя Кричевського. Полтава в епоху М.В.Гоголя - пішохідна екскурсія по місту.

Обід та майстер - класс у готелі «Улюблені страви М.В.Гоголя»

Огляд вистави для дорослих Полтавського театру ляльок «Ніч перед Різдвом» или «Ніч напередоні Івана Купала». Від'їзд туристів.

Туристический уікенд «Тихоплинна Ворскла між садами в'ється» Пятниця поселення в готелі. Вечеря.

1 день (субота) Сніданок у готелі. Виїзд групи до місця проведенння сплаву на катамаранах та туристичних байдарках. Мандрівка водними мальовничими краєвидами для різних категорій, спортивно не підготовлених і ледачих.

Вечірня розважальна програма поряд з готелем «Ватра дружби та гітара ...».

2 день (неділя)  Обід біля готелю в зоні відпочинку.

Оглядова екскурсія по м. Полтаві «На трьох пагорбах. Сліди Полтавської фортеці »

Від'їзд туристів.

Туристический уікенд «Мальовничими околицями Полтави».

Экскурсіі в Полтаві, фото-1

Пятниця поселення в готелі.

Вечеря. 1 день (субота) Сніданок у готелі. Велопокатенька «Полтавська швейцарія».

Вечірня розважальна програма поряд з готелем на березі річки Ворскли «Ватра дружби та гітара ...».

2 день (неділя) Сніданок у готелі Екскурсія «Мальовничі Кобещани». На гостину до Панаса Мирного та В.Г.Короленка. Від'їзд туристів.

Туристичний уікенд «Через терни до зірок ..»

(розрахований на широке коло екскурсантів, зокрема - дітей).

Пятниця поселення в готелі. Вечеря.

1 день (субота) Сніданок у готелі. Музей дальньоїї авіації і Військово-історичний музей 13 гвардійсько Дніпропетровсько-Будапештської ордена Суворова ІІ ступеня важно-бомбардувальної авіаційної дивізії.

Вечірня розважальна програма. Вікторина

2 день (неділя) Сніданок у готелі

Пішохідна екскурсія «Полтавщина космічна». Музей авіації і космонавтики

Від'їзд туристів.

Туристический уікенд «Симон Петлюра та Патріарх Мстислав. Полтавський період»

Пятниця поселення в готелі. Вечеря.

1 день (субота) Сніданок у готелі. Екскурсія до Полтавського краєзнавчого музею ім ..Василя Кричевського. Відвідування історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» за темою «Іван Мазепа - фундатор незалежності держави»

Вечірня розважальна програма.

2 день (неділя) Сніданок у готелі

Пішохідна екскурсія «Стежками Симона Петлюри». Від'їзд туристів.

Туристический уікенд «До народних умільців»

Пятниця поселення в готелі. Вечеря.

1 день (субота) Сніданок у готелі. Екскурсія до Полтавського краєзнавчого музею ім .. Василя Кричевського (відділ етнографії).

Опяшня - столица українського гончарства (с. Опішня Зіньківського району Полтавської області). Екскурсія в Колегіум мистецтв - музей, майстер-клас по виготовленню свистунців. Обід.

Ринок сувенірів в Опішні.

Екскурсія в Музей-заповідник українського гончарства в Опішні.

Вечірня розважальна програма.

2 день (неділя) Сніданок у готелі

Екскурсія в центр вишивки та ткацтва с. Решетилівка. «Решетилівські дивотвори». Від'їзд туристів.

Одноденна екскурсія «Околицями Полтави і Полтавського району»

Экскурсіі в Полтаві, фото-2

с. Степне - музей рушника У центра города мальковничого селища Степне, що розташоване на 25-му кілометрі траси Київ-Харків, знаходиться Полтавський районный музей Рушника, який офіційно розпочав свою діяльність 1 квітня 2009 року. Близько 600 рушників (з різних куточків України), що знайшли своє місце в експозиції, дуже різні: малі й великі, довгі й короткі, широкі й вузенькі, половинчасті, святкові, повсюкіні, утиральники й кілкові, вигаптувані, вибиті, вишиті хрестиком, гладдю , стіжком, тамбурком, мережані, полотняні, колінкорові, ситцеві, багаті історією, змістом, фарбами, поєднанням кольорів і візерунків.

Музей Рушника в Степном певною мірою особливий із цікавою історією створення. Спочатку народилася ідея, потім знайшлися ентузіасти - десятки; а кількість експонатів - сотні. Засновницею музею була Надія Юхимівна Бокоч. На жаль, вона відійшла в засвітиами, та ми з гордістю продовжуємо започатковану нею справу. Колекцію рушників Надія Бокач почала збирати з 2001 року. У цей час час вона працювала секретарем сільської ради, тому й попросила виділи тут невеличку кімнату, в якій і помістила перші півтора десятка рушників, предмети побуту та старовинну колиску. З 2006 г. року в музейній кімнаті почалися невеличкі екскурсії з розповідями про історію рідного села та українського рушника. Колекція поповнювалася - в основному, це були особисті роботи Надії Юхимівни, а также деятели рушники вона привозила зі своїх поїздок по області.

Унікальність музеи полягає в том, що всі експонати, які знаходяться в експозиції, зібрані жителями селища Степне протягом останнього десятиліття. Нині кількість експонатів налічує близько 500 одиниць.

с.Ковалівка Музей-заповідник А.С.Макаренка

З 1921 по 1926 рік у с.Ковалівка Полтавського району знаходилася трудова колонія імені Максима Горького, якою керував А.С.Макаренко. До 100-річчя від дня народження видного педагога було відкрито Державний музей-заповідник.

У центрі музейної території у невеликому сквері встановлено пам'ятник- погруддя Антона Семеновича Макаренка. У восьми залах Червоного будинку розгорнута основна експозиція музею- фотографії, документи, книги, твори живопису тощо (загам понад 1600 експонатів). Матеріали музею розповідають про дитячі та юнацькі роки А.С.Макаренка, знайомлять із його родиною, висвітлюють часи навчання в Білопіллі, Крюкові, в Полтавському учительському інституті, початок педагогічної праці, становлення виданого педагога и різні віхи його життя й творчості.

У Білому будинку- меморіальна частина музею. Тут відтворено не лише матеріальну обстановку далеких 20-х років минулого століття, а й атмосфера, в яхій жили вихованці, дух, що панував тоді в цих стінах.

Відвідувачі музею мають можливість оглянути особисті речі А.С.Макаренка, фотокопії документів, що розповідають про життя колонії імені М.Горького, її вихованців, про педагогів и обслуговую работу, про ведення господарства.

с. Мачухи Інтерактивний музей історії олії. Перший в Україні інтерактивний музей олії створили 2014-го. Тут можна дізнатися про те, як виготовляли олію 100 років тому, та навіть самому на кілька хвилин стати олійником і долучитися до її приготування.

Музей цікавий тим, що в іому зібрані унікальні раритетні експонати. Проте списано у 1990-х роках обладнання трохи не тратит на брухт. Однак мачухівській родині Білокінь, чотири покоління якої ласувало олією місцевого виробництва, вдалося зберегти унікальну техніку олійниці. Відреставрованій агрономічній техніці больше 100 років. Обладнання з виробництва олії виготовили англійці - брати Роберт і Томас Ельворті 1877 року на заводі сільгоспмашин, який заснували в Єлисаветграді. Підприємство братів було одним із найбільших у галузі виробництва агрономічної технікиі.

Звертайтесь за телефоном:

+38 095 750 50 88, +38 067 771 68 75

www . турист - полтава . com . иа E-почта larpolt _ Turizm @ УКР . сеть

Ми в мережі